Jak se stát čarodějnicí v Thesims2 Život v bytě

27. ledna 2013 v 18:13 | Anuliček |  Zvláštní bytosti
Jak už jste se možná dočetli, pro to aby se stal váš sim čarodějem musíte vlastnit ve své hře datadisk život v bytě.

EXISTUJÍ 3 DRUHY ČARODĚJNIC: dobrá čarodějnice
zlá čarodějnice
neutrální čarodějnice

1.Jděte se svým simem do města do nějakého objektu.(myslím si,že je jedno do jakého,ale já ji
potkala v restauraci )
2.Teď musíte čekat až nějaká přijde.Je jedno jestli přijde zlá a vy se chcete stát dobrou
čarodějnicí, či naopak.
3.Seznamte se s ní a snažte se co nejvíce spřátelit. Chvíli to bude trvat, ale kdo si počká zten se dočká :). Až budete dobrými přáteli, požádejte ji o to aby vás zasvětila to čarodějnictví.(pokud to nejde více se s ní spřátelte).
4.Poté co se stanete čarodějem, najdete v inventáři čarodějnou knihu a kotlík. V knize je přehled všech vašich naučených kouzel a nebo se díky ní můžete učit nová kouzla(je možné si vybrat jestli dobrá, špatná či neutrální). Kotlík slouží k přípravování lektvarů atd.
5.Počet dobrých a špatných naučených kouzel rozhoduje o tom jestli spadáte do kategorie dobrých či špatných čarodějů. Podle toho se vám také mění oblečení. Zlá čarodějnice dělá kouzla,která lidem škodí a dobrá ta, která naopak pomáhají.
tip: Lépe se spřáteluje s dobrými čarodějkymi než s těmi zlými. S tou, která je tak zlá, že už zezelenala (poslední na obrázku níže) je to nejobtížnější. Sama jsem si to vyzkoušela, ale také to jde .

Úplně nalevo dobrá čarodějnice, napravo od ní ( hnědé šaty ) neutrální, napravo od neutrální je zlá čarodějnice a napravo od zlé čarodějnice ( ta se zelenou pletí ) je maximálně zlá čarodějnice Mrkající


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama