Jak se stát upírem v The sims 2 Nightlife

27. ledna 2013 v 18:03 | Anuliček |  Zvláštní bytosti
Jak se stát upírem (1. možnost):
1. Jděte k telefonu, zavolejte službu a tam vyberte Dohazovací služba (ale volejte jen v noci a v 5 ráno už to taky nemá cenu).
2. Přijde k vám cikánka. Klikněte na ní, přivítejte ji, pak znovu klikněte a dejte možnost "požádat o schůzku naslepo". A zaplaťte jí plnou sazbu - 5 000 simoleonů. POZOR : Váš simík musí být na upíri !!!
3. Někdo vám spadne na pozemek a začne schůzka. Buď to bude upír nebo nebude. Když ne, tak to zkoušejte furt dokola až tam spadne.
4. Když se s upírem hodně zblížíte tak vás kousne.
Rada: Dejme tomu že vám tam napoprvé spadne člověk. Schůzku neukončujte, ale rovnou jděte znova za cikánkou. Kdybyste schůzku ukončily předtím než byste za ní, tak by se mohlo stát, že vám tam spadne zas ta stejná osoba.

Jak se stát upírem (2. možnost): Jeďte na do centra na jakýkoli pozemek a tam dřív nebo později přijde upír. Tak už se s ním jen spřátelte a pak vás kousne. A vás furt ne a ne kousnout, tak si ho k sobě nastěhujte a pak mu to dejte jako příkaz.

Jak se stát upírem (3. možnost): Jděte do downloadů, do příspěvku "Lektvary do The sims2 Night life " a stáhněte si lektvar, kterej vás promění v upíra.

NÁVOD NA VLOŽENÍ LEKTVARU DO HRY :


Documents/EA Games/The Sims 2 ve složce The Sims 2 by jste měli mít složku Downloads. Pokud ne, tak si ji vytvořte. Tam ten lektvar uložíte a po spuštění hry se vás to zeptá jestli chcete povolit vlastní obsah. Tam dáte, že ano a po restartu hry už to budete mít. Myslim, že je to najdete v Nábytek/Koupelna/Různé. Usmívající se


Jak poznáte upíra:
-je bílý
-má červené oči
-má ruku před pusou (aby skryl špičáky)
-má takový staromódní oblečení


Výhody upíra:
-neklesají mu potřeby
-může někam přeletět v podobě netopýra (ale jen na pozemku na kterém se právě nachází
-může kousat lidi a proměnit je pak taky v upíry (ale musí s nimi mít dobrý vztah, jinak ty lidi můžou odmítnout kousnutí)
-musí spát v rakvi, aby se uchránil před paprsky slunce

Nevýhody upíra:
-na slunci mu začnou klesat potřeby, až úplně umře.

UPÍR :
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama