Březen 2013

Končíme s povoláním - zakladní CD The sims 2

13. března 2013 v 15:34 | Anuliček |  Vše o dodatkách
Takže končíme s povoláním a dostáváme se k dodatkům. Jak už jsem se tu dřívě zmínila, je jich opravdu hodně, ale já vám popíšu jen ty nejzákladnější. Zakladní CD což je čisté The sims 2 musí mít každý kdo chce hrát The sims 2 . Toto CD je nutné mít i v případě, že chcete nainstalovat nějaký dodatek. Pokud ho nemáte ihned si ho kupte ! Usmívající se The sims ( obecně ) je úžasný herní svět, kde máte možnost si vytvořit celou rodinu od batolete až po prapradědečky a babičky. Můžete však hrát i za jedince nebo třeba i za psa či kočku ( The sims 2 Pets ) . Myslím, že je úplně zbytečné vám vysvětlovat co je to The sims, že ano Smějící se .


Hospodyně

9. března 2013 v 17:19 | Anuliček
Hospodyně je velice důležitá. Udržuje váš dům čistý a bez švábů. Nevím co bych si bez ní počala. Stele, umývá nádobí, čistí záchody ( vany, sprchy .. ), uklízí smetí a vináší koš. Hospodyně je jako normální simík. Můžete se sní seznámit, mít děti i být kamarádi. Může to být i vaše manželka. Někdy vám, ale do domu dojde i hospodyň ( vím, že to zní divně, ale je to tak Smějící se ), ale to je jen vyjímečně.Hospodyně i s autem :

Zahradník

8. března 2013 v 16:27 | Anuliček |  Funkce - povolání a osoby z města
Další důležitou osobou je zahradník. Opečovává vaše rostliny aby byly vždy zdravé a svěží. Vytrhává plevel a stará se o vaše zahradní jezírko. Je velice důležitý, protože nevím jak byste se stíhali starat o sebe a ještě o zahradu plnou květin. Moje kamarádka ( když jsme byly u ní a hráli the sims 2 ) si na celou zahradu vysázela tolik záhonků, že jsme to ani nestihly počítat, nenajmula si zahradníka a do týdne měla po celé zahradě plevel a jakýsi hnojivo. Smějící se Takže radím dobře : najměte si zahradníka jinak skončíte jako my .

Auto zahradníka :

Zahradnice :


( Zahradníka jsem na GOOGLE ani jinde nenašla. Po čase dám svůj vlastní obrázek )

Hasiči

7. března 2013 v 16:04 | Anuliček |  Funkce - povolání a osoby z města
A máme tu další důležitou osobu - Hasiče . Nedělá nic zvláštního jen hasí. Když ho zavoláte jen tak pro legraci dá vám ( stejně jako třeba policie ) pokutu. Mně už hořelo asi milionkrát takže se s hasičema velmi dobře známe Smějící se . No, když máte neskušeného simíka v kuchyni raději si kupte alarm, který když vám začne hořet sporák, zavolá hasiče. Oheň se simíkem raději nehaste, simík pak má úplně kleslou hygienu a ještě další potřeby. Může vám chytnout i krb, ale to se mi ještě nestalo ( to bude asi tím, že já simíkům nedávám do domu krb Smějící se ) . Jinak, hasič lidi nezachraňuje , já jen nemohla najít žádný lepší obrázek.


Hasič: